Firma budowlana GWIAZDA funkcjonuje już przeszło 20 lat. Od samego początku celem właściciela było budowanie solidnej marki poprzez stawianie na jakość i solidność wykonania konstrukcji dachowych oraz ich pokryć.

Począwszy od prostych dachów krytych papą firma rozwijała się bardzo prężnie, a zakres wykonywanych prac stale się poszerzał. Aby sprostać wyzwaniu Klientów, ekipa dekarska doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności. Obecnie firma posiada większość certyfikatów jakości wykonywanych usług dostępnych na rynku.


Na chwilę obecną firmę tworzy grupa wyselekcjonowanych pracowników, który wykonują więźby dachowe i pokrycia na budynkach jednorodzinnych oraz obiektach wielkoprzestrzennych (kościoły, kamienice, hale magazynowe, markety)

Usługi dekarsko-ciesielskie oferowane przez firmę stoją na najwyższym poziomie, a terminowość i jakość wykonywanych prac zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu; kierownictwo firmy pomoże Państwu wybrać optymalne pokrycie, oszacuje koszta i ustali termin realizacji.

Firma Budowlana GWIAZDA to także usługi odśnieżania, usuwania sopli lodu, konserwacji w trudno dostępnych miejscach. Działamy w Łodzi i  na terenie całego województwa łódzkiego.
Oferujemy również wynajem dźwigów wraz z obsługa operatorską.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.