Gwiazda logo firmy dekarskiej
Ostatnie realizacje
Informacje o firmie dekarskiej z Łodzi

Firma budowlana „Gwiazda” funkcjonuje już przeszło 10 lat (rok powstania 1998). Od samego początku celem właścicieli było budowanie solidnej marki poprzez stawianie na jakość i solidność wykonania konstrukcji dachowych oraz ich pokryć.

Począwszy od prostych dachów krytych papą firma rozwijała się bardzo prężnie, a zakres wykonywanych prac stale się poszerzał. Aby sprostać wyzwaniu Klientów, ekipa dekarska doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności. Obecnie właściciele firmy posiadają większość certyfikatów jakości wykonywanych usług dostępnych na rynku.

Usługi dekarsko-ciesielskie oferowane przez firmę stoją na najwyższym poziomie, a terminowość i jakość wykonywanych prac zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu wybrać optymalne pokrycie, oszacują koszta i ustalą termin realizacji.

Firma „Gwiazda” składa się obecnie z ekipy 7 osobowej, w skład której wchodzą profesjonalni i doświadczeni dekarze. Na czele zespołu stoją właściciele - bracia Krzysztof i Damian Gwiazda

Odśnieżanie dachów, usuwanie sopli ŁódźFirma Budowlana„Gwiazda” to także usługi odśnieżania, usuwania sopli lodu, konserwacji w trudno dostępnych miejscach. Działamy w Łodzi i okolicach.

Oferujemy również Wynajem dźwigu wraz z obsługa operatorską, m.in. załadunek i rozładunek towarów, kontenerów, montaż i demontaż hal, konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych, ustawianie maszyn do montażu i konserwacji hal, konstrukcji stalowych i aluminiowych, reklam, prac dekarsko-blacharskich, konserwacji oświetlenia, pielęgnacji zieleni.

Wynajem dźwigu Łódź, odśnieżanie dachów

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami pokryć dachowych, jakie wykonujemy.